آخرین مهلت استفاده از شارژ کالابرگ | مبلغ کالابرگ برای چه کسانی افزایش داشت

بر اساس طرح فجرانه کالابرگ، در صورت خرید ۱۱ ماده غذایی از سبد غذایی تعریف شده، ۷ دهم ماده غذایی شامل برنج، گوشت مرغ، گوشت قرمز، روغن، ماکارونی، شیر، پنیر، ماست، شکر، تخم مرغ و حبوبات قابل دریافت است.
آخرین مهلت استفاده از شارژ کالابرگ | مبلغ کالابرگ برای چه کسانی افزایش داشت

به گزارش شمانیوز : بر اساس طرح فجرانه کالابرگ، در صورت خرید 11 ماده غذایی از سبد غذایی تعریف شده، 7 دهم ماده غذایی شامل برنج، گوشت مرغ، گوشت قرمز، روغن، ماکارونی، شیر، پنیر، ماست، شکر، تخم مرغ و حبوبات قابل دریافت است. . یارانه مضاعف به 220 هزار تومان (غیر نقدی)، یارانه 400 هزار تومانی به 620 هزار تومان و یارانه 300 هزار تومانی با احتساب یارانه مضاعف به 520 هزار تومان افزایش می یابد. در واقع در این طرح برای هر یک از اعضای خانواده 220 هزار تومان یارانه تشویقی در نظر گرفته شده است.

میزان حمایت دولت به صورت اعتباری

دیگران چه می خوانند:

مبلغ تخصیصی به حساب بانکی واریز نمی شود، بلکه این اعتبار به کد ملی سرپرستان خانوار واریز می شود و امکان خرید با تمامی کارت های بانکی سرپرستان خانوار در فروشگاه های مرتبط را فراهم می کند. از طرح.

در این مرحله از طرح کاتالوگ الکترونیک، اعتبار طرح فجرانه به هیچ وجه از یارانه سرپرست خانوار کسر نمی شود، بلکه یارانه بگیران یارانه خود را به صورت نقدی، ماهانه و جداگانه دریافت می کنند و فقط از اعتبار 220 کسر می شود. هزار تومبا اختصاص به کد ملی سرپرست خانوار.

لازم به ذکر است خانوارها می توانند اقلام طرح را در محدوده محصول و وزن تعریف شده هر برندی خریداری کنند، اما امکان انتقال اعتبار بین گروه های کالایی وجود ندارد، یعنی با خرید امکان خرید برنج و روغن وجود ندارد. اعتبار.برنج همچنین خانوارهای مشمول این طرح می توانند بر اساس نیاز خود ظرف مدت یک ماه اقلام سبد غذایی را خریداری کنند، بنابراین هیچ تعهدی برای خرید یکجا همه اقلام وجود ندارد.

شما 3 ماه فرصت دارید

پیش از این سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای موفق طرح فجرانه کالابرگ در حاشیه جلسه هیات دولت در 11 اسفندماه خبر داده بود و گفته بود: طرح کالابرگ اسفندماه سال گذشته آغاز شد و مورد استفاده قرار گرفت. روش ها و نوآوری های مختلفی در این راستا به کار گرفته شده است. تا دهه فجر امسال اجرا کردیم که به اوج این طرح رسیدیم و مقرر شد یارانه تشویقی و مضاعف 7 دهم درآمد در قالب صورتحساب الکترونیکی تامین و پرداخت شود.

وی با اشاره به اجرای موفقیت آمیز این طرح گفت: فاز اول پروژه فجرانا سه ماه است که ادامه دارد و در فاز اول جمعیتی بالغ بر 37 میلیون نفر معادل 62٫5 درصد از این طرح استقبال کردند.

به گفته وزیر کار، میانگین اعتبارات و خریدهای انجام شده از شرکت ها، زنجیره ها و فروشگاه های بزرگ بیش از 34٫6 میلیارد تومان بوده که 7٫8 درصد از محل یارانه و 26٫8 درصد از منابع شهرک بوده است.

 

آخرین مهلت استفاده از شارژ کالابرگ | مبلغ کالابرگ برای چه کسانی افزایش داشت

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟