با خرید از جشنواره سی‌ بهار در سی سالگی فروشگاه شهروند برنده باشید!

مدیرعامل مجموعه فروشگاه های شهروند خبر داد؛با خرید از جشنواره سی‌ بهار در سی سالگی فروشگاه شهروند برنده باشید!
با خرید از جشنواره سی‌ بهار در سی سالگی فروشگاه شهروند برنده باشید!

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، داود قربانیان با بیان اینکه بهار 1403، سی‌اُمین بهاری است که فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند همراه شهروندان تهرانی است، گفت: جشنواره سی بهار با هدف ارج نهادن به 30 سال همراهی مشتریان با فروشگاه شهروند و در آستانه همزمانی بهار قرآن و طبیعت؛ با اهداء 30 کارت خرید 30 میلیون تومانی، 30 کارت تخفیف به ارزش 30 میلیون تومان به قید قرعه و 30 هزار کد تخفیف نقدی آنلاین و تخفیفات ویژه تا سقف 40 درصد برگزار می‌شود.

 

دیگران چه می خوانند:

وی با اشاره به رونق سبد خرید مشتریان در آستانه ماه مبارک رمضان و نوروز افزود: همچنین مشتریان فروشگاه‌های شهروند می‌توانند از تخفیف ویژه تا سقف 40 درصد برای بیش از 5 هزار قلم کالا شامل انواع گروه‌های کالایی باکیفیت از قبیل خواروبار، لبنیات، شوینده، محصولات پروتئینی و پوشاک استفاده کنند.

 

 مدیرعامل فروشگاه شهروند ادامه داد: مشتریان وفادار فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند از روز سه‌شنبه 15 اسفندماه علاوه بر بهره‌مندی از تخفیف ویژه برای طیف وسیعی از گروه های کالایی با کیفیت، به ازای حداقل 500 هزار تومان خرید، یک امتیاز ویژه جهت شرکت در قرعه‌کشی 30 کارت خرید 30 میلیون تومانی و 30 کارت تخفیف به ارزش 30 میلیون تومان دریافت کنند.

 

 وی بیان کرد: اعطای کارت تخفیف ویژه 30 میلیون تومانی به مشتریان برنده این امکان را می‌دهد تا برای خرید یکساله خود تا سقف 100 میلیون تومان، با هر بار خرید از فروشگاه شهروند 30 درصد تخفیف روی مبلغ کل فاکتور خود دریافت کنند.

 

 قربانیان با اشاره به 30 هزار کد تخفیف افزود: اين كدهای تخفيف، بصورت قرعه کشی آنلاين به مشتريانی كه تا 25 فروردين ماه سال 1403 از فروشگاه های شهروند كالا خريداری كنند، درهنگام خرید اختصاص می یابد و 30 درصد از مبلغ كل خريدشان به حساب باشگاه مشتريان آن‌ها به صورت cashback (بازپرداخت) باز می‌گردد.

 

 بر اساس این گزارش، نخستین فروشگاه شهروند سال 1373 در میدان آرژانتین و تحت عنوان «فروشگاه بیهقی» افتتاح شد؛ این مجموعه در حال حاضر دارای پنجاه و چهار شعبه در سطح شهر تهران، استان البرز، لواسان، پرند و مارلیک کرج است و از آذرماه سال 1401 تعداد 12فروشگاه به این مجموعه افزوده شد؛ به زودی در نقاط مختلف شهر تهران و سایر نقاط کشور نیز شعبات بیشتری با مشارکت بخش خصوصی افتتاح خواهد شد.

 

 

 

#جشنواره_سی_بهار

#سی_سالگی_شهروند

#فروشگاههای_شهروند

#تخفیف #جایزه

با خرید از جشنواره سی‌ بهار در سی سالگی فروشگاه شهروند برنده باشید!

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟