وضعیت موجود و مطالبات چهارمحال و بختیاری نیازمند نگاه واقع‌بینانه است

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب چهارمحال و بختیاری گفت: سفر رئیس جمهور به استان باید با امید آفرینی برای مردم استان و نگاه واقع بینانه به وضعیت موجود و پیگیری مجدانه مطالبات مردمی همراه باشد.
وضعیت موجود و مطالبات چهارمحال و بختیاری نیازمند نگاه واقع‌بینانه است

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه، سفرهای ریاست جمهور به استان‌ها می‌تواند نقش سازنده‌ای در تعریف، اجرا و تکمیل پروژه‌های مختلف داشته باشد، اظهار کرد: آیت الله رئیسی در سفر پیشرو به استان باید امید را در دل مردم ولایتمدار استان نسبت به دولت خدمتگزار بیشتر کنند و با نگاه واقع‌بینانه نسبت به تحقق برنامه‌ها و رفع کاستی‌ها، پیگیری مجدانه داشته باشند.

مهدی حامدی  با اشاره به اینکه دولت با تمام مشکلات موجود در سطح ملی اقدامات خوبی را در راستای رفع موانع با نگاه به بهبود وضع معیشتی محرومان، سیاست خارجه، رفع موانع اقتصادی و اجتماعی در بلند مدت را پیش بینی و برنامه‌ریزی کرده است، عنوان کرد: ریل گذاری دولت بر مبنای حرکت در مدار اهداف انقلاب اسلامی است.

دیگران چه می خوانند:

وی ادامه داد: تحقق اهداف دولت در چهارمحال و بختیاری با به کارگیری نیروهای توانمند، دلسوز، متخصص و کار آمد، عملیاتی شود تا مردم طعم شیرین اقدامات دولت را در استان نیز مشاهده کنند.

دبیر شورای ائتلاف گفت: در همین راستا و با توجه به انتظارات رئیس جمهور و همچنین نیروهای انقلابی استان از این شورا، سعی خواهیم کرد مطالبات به حق مردم استان به سمع و نظر رئیس جمهور رسانده شود.

وضعیت موجود و مطالبات چهارمحال و بختیاری نیازمند نگاه واقع‌بینانه است

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟