مجله تجارت بین‌الملل مدیر یک کارگزار ایرانی را تاثیرگذارترین چهره‌ بازارهای مالی خاورمیانه انتخاب کرد

مجله تجارت بین‌الملل مدیر یک کارگزار ایرانی را تاثیرگذارترین چهره‌ بازارهای مالی خاورمیانه انتخاب کرد.
مجله تجارت بین‌الملل مدیر یک کارگزار ایرانی را تاثیرگذارترین چهره‌ بازارهای مالی خاورمیانه انتخاب کرد

مجله تجارت بین‌الملل رویداد سالانه خود مدیر مجموعه دلتا اف‌ایکس  را به عنوان تاثیرگذارترین چهره‌ی بین‌المللی در بازارهای مالی خاورمیانه انتخاب کرد.

روز شنبه چهارم نوامبر 2023 میلادی و سیزدهم آبان‌ماه 1402 هجری شمسی مجله تجارت بین‌الملل رویداد سالانه خود را برگزار کرد. مراسم  اهدای جوایز International Business Magazine هر ساله در دبی برگزار می‌شود و با دعوت از  شرکت‌های برتر خاورمیانه، آفریقا، اروپا، آسیا و آمریکا، در جمع پیشتازان مالی، جوایز متعددی به بهترین‌های عرصه تجارت اهدا می‌گردد.

دیگران چه می خوانند:

 International Business Magazine در بخش "تاثیرگذارترین چهره‌ی بازارهای مالی سال " معیارهای بسیاری در نظر گرفته شده بودند. ثبت رکورد، نوآوری و چشم انداز، تأثیر بر بازار، رهبری فکری، شهرت صنعت، تأثیر بر سیاست و حضور رسانه‌ها از  مهم‌ترین معیارهای انتخاب چهره‌ی مالی سال بودند.

فارغ از موارد بالا یکی دیگر  از معیارهای سنجش، "میزان نفوذ" و "اعتبار " بود و درجه‌ی اهمیت بسیار بالایی داشت.

 طی مراسم مذکور، جناب آقای امید آصفی، مدیر مجموعه دلتا اف‌ایکس  موفق به کسب عنوان تاثیرگذارترین چهره‌ی بین‌المللی در بازارهای مالی خاورمیانه شدند. سال‌ها تجربه در بازار  فارکس، نوآوری و خلاقیت در بروکر  دلتااف‌ایکس و رهبری فکری ایشان برای کسانی که تجربه همکاری با ایشان و یا سابقه کاربری در بروکر دلتااف‌ایکس را داشته باشند، پوشیده نیست.

 از موارد مهم دیگری که می‌توان به آن پرداخت این است که، با وجود محدودیت‌هایی که برای کاربران فارسی زبان وجود دارد، دلتااف‌ایکس به صورت تمام قد در کنار این دسته از معامله‌گران ایستاده است و سعی بر این دارد که شرایط معاملاتی آن‌ها را به بهترین شکل ممکن تسهیل کند. این حمایت و پشتیبانی از لحظه واریز ، تا پایان روند معامله و برداشت، همچنان ادامه دارد.

 اعتماد کاربران وفادار به دلتا مثال زدنی‌ست و این حاصل تلاش هر دو طرف برای داشتن همکاری پایدار و در نظر گرفتن منافع طرف مقابل است. جایی که بروکر سعی بر آن دارد تا با ارائه بروزترین و مناسب‌ترین خدمات مشتریان خود را گرامی بدارد و کاربران نیز با وفاداری خود پیوسته در حال حمایت از بروکر منتخب خود هستند. همچنین این بروکر سعی کرده است در بخش آموزش فارکس و آموزش فارکس و ارائه بروزترین اخبار فارکس نیز بستر مناسبی را برای مخاطبان خود فراهم آورد.

با گرامی‌داشت افتخار کسب شده برای جناب‌آقای آصفی، مدیریت محترم دلتااف‌ایکس و تشکر و قدردانی از کاربران عزیز دلتایی، آرزومند پایداری این رابطه‌ی دوستانه و افتخار خدمت‌رسانی به معامله‌گران فارسی زبان هستیم..

مجله تجارت بین‌الملل مدیر یک کارگزار ایرانی را تاثیرگذارترین چهره‌ بازارهای مالی خاورمیانه انتخاب کرد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟