آسام تنها بیمه‌نامه سفرهای داخلی در کشور رونمایی شد

سفر همیشه لذت بخش است و باعث می شود زمانی هر چند کوتاه از تمامی دغدغه ها و روزمرگی های زندگی جدا شد و با خیالی آسوده از لحظه های پیش رو لذت برد اما همیشه در حین سفر نگرانی هایی وجود دارد نگرانی برای خانه ای که آن را ترک می کنیم، حوادثی که در هنگام سفر ممکن است رخ دهد و دیگر احتمالاتی که در ذهن خود بارها و بارها مرور می کنیم شرکت بیمه تجارت‌نو با نگرش به رفع تمامی دغدغه‌های ذهنی شما برای سفر کردن، برای اولین بار در صنعت بیمه کشور بیمه نامه مسافرت داخلی با نام آسام را رونمایی کرد .
آسام تنها بیمه‌نامه سفرهای داخلی در کشور رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی بیمه تجارت‌نو؛ مراسم رونمایی آسام با حضور قائم مقام،برخی از معاونین و مدیران ستادی بیمه تجارت‌نو در ستاد مرکزی این شرکت رونمایی شد.

 

دیگران چه می خوانند:

حسین حسینی، قائم مقام بیمه تجارت‌نو در این جلسه اظهار داشت آسام برگرفته از جمله آسوده سفر امن مطمئن، برای سفرهای داخلی طراحی شده است که تاکنون در صنعت بیمه رواج نداشته است و با توجه به احساس این نیاز در صنعت بیمه و گردشگری کشور عزیزمان با هدف توسعه فرهنگ بیمه و گسترش خرده فروشی در سطح کشور طراحی گردید، ایده ای نو که تا کنون اجرایی نشده و ثمره تلاش بی وقفه همکاران عزیزمان در بیمه تجارت نو است.

 

وی بیان داشت آسام بیمه نامه ای مقرون به صرفه و کاربردی است که پوشش‌های منحصر به فردی را ارائه کرده است و در این بیمه‌نامه به راحتی می توانید لحظه‌های خود را در سفر بیمه کنید، پوشش‌هایی مانندهزینه جبران و بازسازی منزل مسکونی بیمه گذار در اثر آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، اتشفشان و ترکیدگی لوله در حین سفر ،هزینه های پزشکی ناشی از حادثه ، جبران هزینه لغو شدن بلیط سفر در صورت بروز حادثه ،دفاع مشروع بیمه شده ،اقدام برای نجات اشخاص و اموال از خطر و حادثه و ..... تنها بخشی از پوشش های نو و حیرت آور بیمه‌نامه آسام است .

 

حسینی تاکید کرد یکی از استراتژی های اصلی بیمه تجارت‌‌نو در سال گذشته گسترش خرده فروشی بود که با ارائه محصولات متفاوتی که یکی از آنها طرح آسام است این امر به خوبی محقق شد محصولی که در راستای استراتژی خرده فروشی بیمه کاملا همگام بوده و به مدت دو سال در انحصار شرکت بیمه تجارت‌نو قرار گرفته که بعد از اتمام آن نیز قابل تمدید است.

 

قائم‌مقام بیمه تجارت‌نو گفت با توجه به پیش رو بودن سفرهای نوروزی ، آسام در غالب 4طرح پیشنهادی 15،7،3و30روزه با نازلترین قیمت موجود از طریق مراجعه به سایت ،منوی خدمات الکترونیک سپس خرید بیمه نامه وانتخاب طرح آسام https://shop.tejaratnoins.ir/ یا مراجعه حضوری به شعب و نمایندگان بیمه تجارت‌نو قابل دسترس است .

 

آسام تنها بیمه‌نامه سفرهای داخلی در کشور رونمایی شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟