اقدام هوشمندانه پخش سریال سقوط و روسیاهی بازیگر فراری

پخش نخستین قسمت از سریال سقوط از شبکه نمایش خانگی، با واکنش جالب کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.
اقدام هوشمندانه پخش سریال سقوط و روسیاهی بازیگر فراری

پخش سریال سقوط که با حواشی بسیاری در هفته‌های اخبر همراه بود، با واکنش مثبت کاربران مواجه شدهاست. درست زمانی که بازیگر پرحاشیه و فراری این سریال پس از دریافت دستمزد میلیاردی، از ایران خارج شد و بلافاصله با مواضعی عجیب و گفتگو با رسانه‌های ضدانقلاب، فرار خود از ایران را توجیه کرد، زمزمه‌هایی مبنی بر توقیف این سریال به گوش رسید. سریالی که حالا با پخش قسمت اول مشخص شده که اتفاقا مجموعه‌ای جذاب و استراتژیک است که عمق نفوذ و رشادت سربازان مظلوم و گمنام کشور در دفاع از خاک و ناموس را روایت کرده؛ حتی به گفته برخی منتقدان سقوط تصویرسازی متفاوت و نمادینی از سردار دلها ثبت کرده است. قهرمان داستان برای نجات یک دختر کرد، از دست داعشیان، خود وارد میدان می‌شود و برای رهایی او نقشه پیروزی طراحی و اجرا می‌کند.

این مجموعه حالا با درایت نهادهای نظارتی و یا وزارت ارشاد، در شبکه نمایش خانگی پخش شده و روسیاهی جنجال‌های اخیر پیرامون این سریال، ماند برای بازیگر فراری ناجوانمردی که حالا آنسوی آب‌ها با دشمنان مردم ایران طرح رفاقت ریخته است. اقدام هوشمندانه پخش این سریال اولا نشانه سعه صدر مسئولان نظارتی و مدیران ارشد و تصمیم‌گیر در کشور و ثانیا آب سردی بر پیکر جنجال‌سازان و نقابدارانی است که در لباس هنر، به هنرمند و هنر خنجر زدند.

دیگران چه می خوانند:

همچنین نشانه عقلانیت در حکمرانی بویژه در مواجهه با زبان بین المللی هنر است که این روزها و در پس حوادث اخیر کشور، بیم آن می‌رفت که دچار برخی کج‌سلیقگی‌ها شود. به هر ترتیب بد نیست بدانیم فرخ‌نژاد در این سریال نقش یک مامور امنیتی را ایفا می‌کند که با موضع‌گیری‌های چند روز پس از پایان نقش‌افرینی‌ و فرارش از کشور، هیچ قرابتی ندارد و حالا نمایش این تصویر بیش از همه برای خود او و چهره جدیدش، دردسرساز خواهد شد!

مینی سریال «سقوط» به کارگردانی سجاد پهلوان زاده و مشاوره محمدحسین مهدویان تهیه شده است؛ پهلوان زاده از تدوینگرهای باسابقه سینما و تلویزیون در اولین تجربه کارگردانی خود به سراغ یک عاشقانه کُردی رفته است که اعظم بهروز نویسندگی این مینی سریال را برعهده دارد.

در خلاصه داستان «سقوط» آمده است: «پیوند عاشقانه آیسان و ژاکان در عبور از روزهای سخت آغازین زندگی مشترک‌شان، جانی دوباره می‌گیرد. آن‌ها برای آبیاری درخت عشق‌شان راهی ماه عسل می‌شوند... سفری که پایان‌اش تاریکی است.»

اقدام هوشمندانه پخش سریال سقوط و روسیاهی بازیگر فراری

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟