تأمین مالی یک استارتاپ صورت می‌گیرد

تأمین مالی یک کسب و کار اینترنتی (فیلیمو) با مشاوره شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ترنج در بازارسرمایه صورت می‌گیرد.
تأمین مالی یک استارتاپ صورت می‌گیرد

شرکت فناوران ایده پرداز صبا(فیلیمو) با مشاوره شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ترنج برای اولین بار اقدام به تأمین مالی از طریق بازار سرمایه نموده است. هدف از انتشار اوراق مذکور توسعه بانک اطلاعاتی فیلیمو از طریق خرید اپیزودهای فیلم و سریال به منظور نمایش محتوای مذکور بر بستر اینترنت بوده است و این درحالی است که توسعه بانک اطلاعاتی برای اولین بار به عنوان دارایی مبنای انتشار اوراق در نظر گرفته شده است.

 

دیگران چه می خوانند:

این اوراق با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار و به ارزش 3 هزارمیلیارد ریال از تاریخ 29 آذر به مدت 3 روز در فرابورس ایران پذیره نویسی خواهد شد. دوره عمر اوراق 4 سال و سود اسمی آن سالانه 18 درصد است، صندوق ‌سرمایه‌گذاری افرا نماد پایدار و صندوق اختصاصی بازارگردانی تاک دانا به همراه شرکت تأمین‌سرمایه تمدن متعهد پذیره نویس و بازارگردان این اوراق خواهند بود. همچنین بانک خاورمیانه ضمانت پرداخت این اوراق را برعهده گرفته است.  

 

از آنجایی که بازار سرمایه یکی از روش‌های شفاف و مدرن برای تامین مالی پروژه‌های اقتصادی بنگاه‌ها و شرکت‌ها است، امید است انتشار این اوراق راه را برای باقی شرکت‌های دانش بنیان و کاربرمحور هموار سازد و باعث افزایش شافیت و کاهش هزینه‌های تأمین مالی این شرکت‌ها گردد.

 

 

 

 

 

 

تأمین مالی یک استارتاپ صورت می‌گیرد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟