به‌پرداخت ملت همچنان در جایگاه برتر بازار پرداخت الکترونیک ایران

شرکت به پرداخت ملت به عنوان یکی از رهبران بازار پرداخت ایران همچنان جایگاه برتر را در شاخص‌های مختلف گزارش شاپرک را کسب می‌کند.
به‌پرداخت ملت همچنان در جایگاه برتر بازار پرداخت الکترونیک ایران
دیگران چه می خوانند:

شرکت به‌پرداخت ملت یکی از شرکت های پرداخت الکترونیک در ایران می‌باشد که در جدیدترین گزارش شاپرک مربوط به آبان ماه، در شاخص‌های مختلف رتبه برتر را کسب کرده که نمایانگر عملکرد موفق این شرکت در پوشش‌های خدمات و تراکنش‌های برخط می‌باشد. فعالیت‌های این شرکت به نحوی است که میزان رضایت مشتریان را به عنوان یکی از برترین‌های بازار پرداخت الکترونیک کشور را به دنبال دارد.
 
به گفته مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت، این شرکت به پشتوانه برنامه‌ها و سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده، طی ماه گذشته روند صعودی در افزایش سهم بازار داشته و هم‌اکنون نیز به لحاظ مبلغی با 20.5 درصد سهم بازار در جایگاه نخست قرار دارد. در تعداد تراکنش‌های اینترنتی و درگاه‌های پرداخت نیز بیش از 21 درصد سهم بازار و از لحاظ مبلغ تراکنش‌ها نیز این سهم بیش از 33 درصد است.
 
براساس گزارش شاپرک در آبان ماه، همانند گذشته شرکت “به پرداخت ملت” با اختصاص سهم 20.01 درصدی از مبلغ تراکنش ها، بیشترین سهم مبلغی را به خود اختصاص داده است. در این ماه اختلاف سهم مبلغی دومین شرکت بازار با این شرکت حدود 3 درصد است. این شاخص در مولفه تعدادی رقم معادل با 0.06 درصد گزارش می‌شود.
 
همچنین شرکت “به پرداخت ملت” با پوشش50.18 درصدی از سهم تعدادی تراکنش‌های موبایلی به عنوان دارنده  بالاترین سهم در بازار تراکنش های موبایلی شناخته شده است.
 
علاوه بر این در این ماه همچنان شرکت “به پرداخت ملت” با پوشش 18.21 درصدی از مبالغ بازار کارتخوان فروشگاهی، بالاترین سهم را در اختیار خود دارد. همچنین این شرکت در آبان ماه نیز به ترتیب با ارقامی معادل 29.71 و 51.22 درصد بخش قابل توجهی از بازار مبلغی تراکنش های اینترنتی و موبایلی را کسب نموده است.
 
در آبان ماه شرکت “به پرداخت ملت” با کسب 30.02 درصد از سهم بازار تراکنش‌های پرداخت قبض و خرید شارژ ، به بالاترین حجم از این گونه تراکنش ها خدمت ارائه می‌دهد و با پوشش 20.08 درصد از بازار تراکنش های خرید، بالاترین دارنده سهم مبلغی تراکنش های مذکور محسوب می گردد.
 
در بازار ابزار پذیرش موبایلی نیز شرکت “به پرداخت ملت” همچنان بخش عظیمی از سهم بازار ابزارهای موبایلی فعال سیستمی را با رقمی معادل با 94.57 درصد در اختیار دارد و با 60.48 درصد بیشترین سهم بازار ابزارهای پذیرش تراکنش دار موبایلی را در دست دارد.
 
شرکت به پرداخت ملت (سهامی خاص) با هدف توسعه ابزارهای پرداخت الکترونیکی فعالیت خود را از سال 1384 به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی (PSP (Payment Service Provider با اخذ مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده است، همچنین پس از تشکیل شرکت شاپرک در سال 1391 مجوزهای لازم جهت ادامه فعالیت از شرکت مذکور اخذ شده است. شرکت به پرداخت ملت با شماره ثبت 11483 مورخ 1395/11/13 در بورس اوراق بهادار تهران پذیرش شد.
 
گفتنی است؛ شرکت به‌پرداخت ملت اخیرا طرح افزایش سرمایه پنج هزار میلیارد ریالی را از محل سود انباشته با هدف افزایش توان مالی شرکت و دستیابی به جایگاه مناسب در مقایسه با شرکت‌ها و توسعه برنامه‌های عملیاتی شرکت در کنار توسعه و افزایش تعداد دستگاه‌های کارت‌خوان فروشگاهی با نصب 150هزار پایانه جدید و نوسازی 100 هزار پایانه و همچنین افزایش کسب درآمد و توانایی انجام امور جاری را به تصویب رساند.

به‌پرداخت ملت همچنان در جایگاه برتر بازار پرداخت الکترونیک ایران

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟