کد خبر : ١٢٥٦٠١٠
با دیجی کالا کسب درآمد کنید
ساخت برتر: گروه دیجی‌کالا از زیر مجموعه‌های متنوعی تشکیل شده که فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا بدنه اصلی آن را تشکیل می‌دهد. این پلتفرم بزرگ برای پاسخ‌گویی به نیاز میلیون‌ها کاربر خود، به زیرساخت‌های قدرتمند فنی در حوزه‌هایی مانند امنیت، کلان‌داده‌ها، هوش مصنوعی و پشتیبانی نیاز دارد.
به گزارش ساخت برتر:

گروه دیجی‌کالا از زیر مجموعه‌های متنوعی تشکیل شده که فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا بدنه اصلی آن را تشکیل می‌دهد. این پلتفرم بزرگ برای پاسخ‌گویی به نیاز میلیون‌ها کاربر خود، به زیرساخت‌های قدرتمند فنی در حوزه‌هایی مانند امنیت، کلان‌داده‌ها، هوش مصنوعی و پشتیبانی نیاز دارد.

در سال گذشته تبلیغات هوشمند و هدفمند به دیجی‌کالا اضافه شد و فروشندگان با کمک این نوع تبلیغات، توانستند میزان بازدید محصول خودشان را افزایش دهند. همچنین پنل فروشندگان در سال گذشته نیز توسعه پیدا کرد تا با امکان تحلیل و بررسی دقیق عملکرد، بتوانند فروش حرفه‌ای‌تری در مارکت پلیس دیجی‌کالا داشته باشند.

در این بخش می‌توانیم به دیجی‌اکسپرس به عنوان شبکه هوشمند لجستیک دیجی‌کالا اشاره کنیم که وظیفه تحویل کالاها به مشتریان را دارد و در حال حاضر ۱۳ شهر بزرگ کشور را تحت پوشش خود قرار داده است. این شرکت به دنبال آن است تا با حرکت بر لبه تکنولوژی و توسعه یک پلتفرم جامع، هوشمند، در دسترس و گسترده، به بزرگترین شرکت تکنولوژی محور در صنعت لجستیک ایران تبدیل شود.

همچنین پبندو یکی دیگر از پلتفرم‌های زیرمجموعه دیجی‌کالاست که در آن کاربران می‌توانند آگهی فروش کالا و خدمات خود را ثبت کنند. در واقع پیندو به دیجی‌کالا پیوند خورده، یعنی بینندگان محصول در پیندو می‌توانند، اطلاعات، نقد و بررسی و نظرات کاربران دیجی‌کالا در خصوص همان محصول را مشاهده و سپس برای خرید کالای فروشنده، اقدام کنند. 

‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
پر بیننده ترین ها
آخرین اخبار