کد خبر : 1224095
تأکید وزیر راه و شهرسازی بر سرعت‌بخشی طرح توسعه فرودگاه آبادان
ساخت برتر: وزیر راه و شهرسازی در بازدید از فرودگاه آبادان بر سرویس‌دهی هرچه بهتر به مسافران در این فرودگاه تاکید کرد و سرعت بخشی به طرح توسعه این فرودگاه را مهم و پراهمیت دانست.
به گزارش پایگاه خبری و تخصصی ساخت برتر: محمد اسلامی امروز ‌در بازدید از سالن مسافری فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله جمی آبادان بر سرویس‌دهی هرچه بهتر به مسافران تاکید کرد و سرعت بخشی به طرح توسعه این فرودگاه را مهم و پراهمیت خواند.

محمد اسلامی در بدو ورود به همراه استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان از سالن مسافری فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله جمی آبادان بازدید کرد و به بررسی آخرین وضعیت خدمت رسانی به مسافران در این فرودگاه پرداخت.

در این بازدید وزیر راه و شهرسازی بر سرویس‌دهی هرچه بهتر به مسافران در این فرودگاه تاکید کرد و سرعت بخشی به طرح توسعه این فرودگاه را مهم و پراهمیت دانست.

همچنین اسلامی از ترمینال مسافری در حال ساخت فرودگاه آبادان بازدید کرد و ضمن گفت‌و‌گو با پیمانکار این پروژه در جریان آخرین وضعیت تکمیل و اتمام این ترمینال قرار گرفت.

در این بازدید پروانه سهرابی، مدیر فرودگاه آبادان‌ گزارشی از شرایط و وضعیت عملکرد پروازی فرودگاه آبادان ارائه داد و گفت: در پنج ماهه نخست سال 98  فرودگاه آبادان میزبان حدود 450 هزار مسافر و پذیرای حدود 3700 پرواز بوده است.

بنابراین گزارش فرودگاه آبادان دارای مساحتی بیش از 350 هکتار و سالانه ظرفیت پذیرش بیش از یک میلیون و پانصد هزار مسافر را دارد.
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار