کد خبر : 1113900
حضور مدیرعامل محترم بانک رفاه در غرفه پتروشیمی امیرکبیر در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز،پالایش و پتروشیمی ایران
ساخت برتر: مدیرعامل بانک رفاه در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت با مدیرعامل و کارکنان پتروشیمی امیرکبیر دیدار کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تخصصی ساخت برتر: دکتر محمد علی سهمانی مدیرعامل بانک رفاه در حاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت، گاز،پالایش و پتروشیمی با حضور در غرفه پتروشیمی امیرکبیر با آقای دكتر غلامپور مدیرعامل و کارکنان این شرکت دیدار کرد.

ارائه رهنمود برای توسعه و همکاری همه جانبه بین شرکت های زیرمجموعه وزارت تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی و افزایش همکاری دو جانبه پتروشیمی امیرکبیر با بانک رفاه  از محورهای مهم این رهنمود میباشد.همچنين ايشان از برگزاری مناسب و در خور شان روز کارگر در سایت مجتمع پتروشیمی امیرکبیر و حضور فعال این شرکت در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز،پالایش و پتروشیمی قدردانی نمود.

شرکت پتروشیمی امیرکبیر یکی از مهم ترین و بزرگترین تولیدکنندگان مواد اولیه پلیمری در آسیا به شمار می رود که عمده سهام این شرکت متعلق به بانک رفاه کارگران می باشد.

منبع: شمانیوز

‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار