سهم"وسین" یک فرصت فوق‌العاده برای خرید

سهم بیمه سینا که از ابتدای امسال با رشد همراه شده، بعد از انتشار گزارش صورتهای مالی سالی ۱۴۰۱، با صف خریدهای طولانی مواجه است و به نظر می رسد با توجه به خروج این شرکت از زیان در دوره منتهی یه اسفند ۱۴۰۱، روند صعودی سهم ادامه یابد.
سهم"وسین" یک فرصت فوق‌العاده برای خرید

شرکت بیمه سینا در 12 ماهه منتهی به اسفند سال 1401 برای هر سهم خود 547 ریال سود محقق کرد و 3216 میلیارد ریال سود خالص دارد. این شرکت با نماد وسین در بازار سرمایه فعالیت چشمگیری در معاملات سهام دارد. وسین از لحاظ ارزش شرکت در رتبه 17 گروه خودش و در رتبه 515 کل بازار قرار دارد. بررسی روند سهم (وسین) مربوط به شرکت بیمه سینا نشان می‌دهد که بازدهی این سهم در 30روز گذشته بیش از 32 درصد بوده است. 

سهم بیمه سینا که از ابتدای امسال با رشد همراه شده، بعد از انتشار گزارش صورتهای مالی سالی 1401، با صف خریدهای طولانی مواجه است و به نظر می رسد با توجه به خروج این شرکت از زیان در دوره منتهی یه اسفند 1401، روند صعودی سهم ادامه یابد.

دیگران چه می خوانند:

وسین که در صنعت بیمه وصندوق بازنشستگی به جزتامین اجتماعی فعال است و در بازار پایه زرد فرابورس ثبت نماد شده است، در روزهایی که اکثر نمادهای بازار سهام در حال کاهش هستند، علاوه بر حفظ ارزش، روند صعودی و تمایل خرید را از سوی سرمایه‌گذاران جذب کرده‌ است. 

سیگنال‌های اندیکاتور MFI، MACD ، Bollinger ، تنکنسن و کیجونسن، ADX ، ابرکومو، Aroon ، Parabolic Sar، استوکاستیک و Stochastic RSI همچنان در وضعیت خرید و توصیه‌ها مبنی بر نگه‌داری سهم تا تغییر وضعیت خرید بوده و اندیکاتور عرضه و تقاضا روی عدد 27.67 ایستاده  که نشانه غلبه تقاضا بر عرضه و فشار بالای تقاضا و خرید است.

علاوه بر این، نسبت P/E وسین برابر با عدد 5.26 است که نسبت به بسیاری از نمادها، فوق العاده است و علامت خوبی به معامله‌گران بازار می‌دهد.

 

 

منبع : رصدبورس

سهم"وسین" یک فرصت فوق‌العاده برای خرید

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟